KOŁDRY, PODUSZKI, MATERACE

Poznaj nasze produkty

Kołdry i poduszki

Kołdry i poduszki

Szeroki wachlarz dostępnych surowców i metod produkcyjnych, pozwala nam tworzyć bogatą ofertę poduszek i kołder.

Nasze produkty wykonane są z tkanin i wypełnień zarówno naturalnych, jak i syntetycznych.

W zależności od zastosowanego rodzaju wypełnienia oraz jego wagi, tworzymy kołdry o różnej klasie ciepła. W asortymencie znajdują się kołdry letnie, zimowe, duo, cztery pory roku i całoroczne.

Oferujemy poduszki pikowane i niepikowane, z wypustką lub bez, dwukomorowe i trzykomorowe.

Tworzymy produkty o różnym przeznaczeniu:

- do spania
- karmienia niemowląt
- rehabilitacji i ćwiczeń
- dekorowania.

Projektując poduszki i kołdry, zawsze wychodzimy naprzeciw wymaganiom klienta. Dostosowujemy ich wzory pikowań, wykończeń i rozmiary do oczekiwań.

Materace

Materace

Dr Clover to linia materacy stworzona z myślą o komforcie Twojego snu. W naszej ofercie posiadamy materace piankowe, bonellowe, kieszeniowe, dostępne w szerokiej gamie klas twardości i rozmiarów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Do każdego materaca Dr Clover można wybrać unikalny pokrowiec o różnorodnych właściwościach.

Podkłady

Podkłady

Podkłady na materac AMW Nawrot chronią łóżka przed zabrudzeniem, zawilgoceniem i zapobiegają rozwojowi bakterii. Bezpieczeństwo i komfort snu pomogą zapewnić podkłady na materac. Łóżka w trakcie użytkowania stają się siedliskiem roztoczy, wywołujących alergię. Materace są narażone na zabrudzenia, a z powodu zawilgocenia mnożą się w nich również drobnoustroje.

Nasze podkłady stanowią barierę przeciwbakteryjną i są wygodne w praniu. Polecamy je dzieciom, alergikom i osobom wymagającym długotrwałej opieki w szpitalach lub domach seniorów.

Pierze i puch

Pierze jest cenione za cechy termoizolacyjne i stosowane jako wypełnienie kołder i poduszek. W AMW Nawrot uszlachetniamy i sortujemy ten surowiec. Sprzedajemy wszystkie rodzaje pierza w jakości oraz składzie zamówionym przez klienta. W naszej ofercie dostępne jest pierze kacze i gęsie z polskich ubojni, które uszlachetniamy w naszym zakładzie AMW Nawrot w Pyrzowicach.

Dzięki zastosowanej przez nas najnowszej technologii, pierzemy surowiec z użyciem specjalistycznych detergentów, suszymy go w temperaturze 130°C i sortujemy, aby uzyskać odpowiedni skład surowcowy. Przerabiamy codziennie 4 tony pierza i puchu.

Regeneracja pierza i puchu

Profesjonalna regeneracja pierza i puchu w AMW Nawrot to pranie, czyszczenie i odświeżanie naturalnego wypełnienia poduszek oraz kołder. W ten sposób likwidujemy roztocza, drobnoustroje i kurz. Końcowym etapem regeneracji jest suszenie pierza i puchu w temperaturze ok. 110°C. W tym czasie odbywa się odpylanie tych surowców.SYMBOLE PRANIA

Symbole prania to kluczowy element w prawidłowej pielęgnacji poduszek i kołder, które często wymagają specjalnej troski ze względu na swoje materiały i wypełnienia. Symbolika prania pozwala uniknąć typowych błędów, takich jak zbyt wysoka temperatura prania, co może uszkodzić delikatne materiały lub zniekształcić wypełnienie, gwarantując, że poduszki i kołdry zachowają swoje właściwości na dłużej.

Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej o symbolach prania w naszym dokumencie.

Certyfikaty I licencje / JAKOśĆ JEST DLA NAS WAŻNA

Kontakt / Zadaj nam pytanie

SIEDZIBA

AMW Nawrot spółka komandytowa
42 -625 Pyrzowice
ul. Ułanów 1
NIP: 645-22-99-087
Tel: +48 32 284 50 17
Fax: +48 32 284 50 14
E-mail: amw@amw.pl
SKLEPY FIRMOWE

ul. Ułanów 1,
42-625 Pyrzowice
tel. +48 32 284 50 17

godziny otwarcia:
pon-pt 7:30-18:00
sob 8:00-13:00

ul. Wojkowicka 24,
41-250 Czeladź
tel. +48 32 295 04 60

godziny otwarcia:
pon-pt 7:30-15:00
sob nieczynne